CONTINENTAL ECOCONTACT 7 S 235/40 R21 98H RFP
*Slika je simbolična
Skladišče 7
261,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.045,77 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238211689 |
| Znamka | Continental |
| Model | ECOCONTACT 7 S |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.03 kg |
Priporočamo
Continental ECOCONTACT 7 S 235/40 R21 98H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 261,44 EUR
Preveri zalogo

