Skladišče 7
606,98 EUR / kos
Za 4 gume 2.427,92 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700075144 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP CUP2 |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14.2 kg |
Priporočamo
Pirelli P-ZERO PZ4 325/30 R20 106Y RFP
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 370,12 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 325/30 R20 106(Y)
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 430,54 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT CUP 2 325/30 R20 106Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 606,98 EUR
Preveri zalogo

