CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 6 255/45 R21 105V RFP
Skladišče 7
242,01 EUR / kos
Za 4 gume 968,04 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238039535 |
| Znamka | Continental |
| Model | PREMIUM CONTACT 6 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.82 kg |
Priporočamo
Continental PREMIUM CONTACT 6 255/45 R21 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 226,69 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 255/45 R21 105V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 242,01 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 255/45 R21 106W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 283,11 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/45 R21 106Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 289,04 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 255/45 R21 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 293,10 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 255/45 R21 106Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 338,04 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT EV 255/45 R21 106W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 387,99 EUR
Preveri zalogo

