CONTINENTAL VAN CONTACT 100 205/70 R17 115R
Skladišče 7
247,81 EUR / kos
Za 4 gume 991,22 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238787801 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCONTACT100 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13.2 kg |
Priporočamo
Continental VAN CONTACT 100 205/70 R17 115R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 247,81 EUR
Preveri zalogo

