*Slika je simbolična
Skladišče 7
236,34 EUR / kos
Za 4 gume 945,34 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227447217 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | DIABLO ROSSO IV |
| Širina | 240 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | (W) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 7.22 kg |
Priporočamo
Pirelli DIABLO ROSSO IV 240/45 R17 82(W)
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 236,34 EUR
Preveri zalogo

