Skladišče 7
353,20 EUR / kos
Za 4 gume 1.412,81 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227419900 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION WINTER 2 |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 17.6 kg |
Priporočamo
Pirelli SCORPION WINTER 2 305/40 R21 113V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 353,20 EUR
Preveri zalogo

