BRIDGESTONE TURANZA 6 255/35 R22 102Y RFP
Skladišče 7
389,54 EUR / kos
Za 4 gume 1.558,14 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342277219 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.9 kg |
Priporočamo
Pirelli P-ZERO PZ4 255/35 R22 99Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 307,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 255/35 R22 102Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 359,04 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 255/35 R22 102Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 389,54 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 255/35 R22 99Y RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 393,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PZERO E 255/35 R22 99Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 412,49 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 255/35 R22 99Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 464,61 EUR
Preveri zalogo

