CONTINENTAL CONTI HYBRID LS3 245/70 R17.5 136M
Skladišče 1
287,09 EUR / kos
Za 4 gume 1.148,36 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
375,86 EUR / kos
Za 4 gume 1.503,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238031577 |
| Znamka | Continental |
| Model | HYBRID LS3 3PMSF |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 136 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 31.99 kg |
Priporočamo
Petlas PROGREEN NH100 (TR) 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,31 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 178,69 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 187,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-T20 245/70 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 193,47 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,71 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,71 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,17 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DZ300 245/70 R17.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,17 EUR
Preveri zalogo

