Skladišče 1
327,30 EUR / kos
Za 4 gume 1.309,19 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
423,42 EUR / kos
Za 4 gume 1.693,67 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227242171 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO MO |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 17.2 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,26 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 285/40 R22 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,99 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R22 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,19 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R22 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 241,77 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 245,42 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 259,33 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 262,58 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 274,94 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 293,47 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYM. SUV AT 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 295,55 EUR
Preveri zalogo

