CONTINENTAL SPORT CONTACT 5 225/40 R19 93Y RFT RFP
Skladišče 1
225,64 EUR / kos
Za 4 gume 902,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
230,48 EUR / kos
Za 4 gume 921,94 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
225,81 EUR / kos
Za 4 gume 903,25 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238557367 |
| Znamka | Continental |
| Model | SPC5 SSRMOE |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.8 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO SPORT 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,80 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/40 R19 93V RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,74 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,60 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/40 R19 93Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 63,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,74 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/40 R19 93V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,08 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo

