Skladišče 1
276,19 EUR / kos
Za 4 gume 1.104,76 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
381,43 EUR / kos
Za 4 gume 1.525,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
351,79 EUR / kos
Za 4 gume 1.407,18 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704590049 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 S N0 XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13 kg |
Priporočamo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 265/35 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,03 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 265/35 R20 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 120,35 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 265/35 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,64 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS91 XL 265/35 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,77 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 179,30 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,13 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 265/35 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,94 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R20 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,68 EUR
Preveri zalogo

